wyKOMBinuj mOst 2015W dniach 6-8 maja 2015 roku reprezentanci naszego Koła wzięli udział w konkursie "wyKOMBinuj mOst" organizowanym w Gdańsku przez Koło Naukowe Mechaniki Budowli KOMBO.
Dwie drużyny współpracujące z naszym Kołem miały 6 godzin na zbudowanie niewielkiego mostu (80 cm długości) własnego pomysłu wykorzystując jedynie papier i klej.
Niestety ograniczony czas i drobne imperfekcje wynikające z pośpiechu spowodowały, że uzyskane przez Nasze drużyny wyniki w środku stawki (w sumie było 38 drużyn z całej Polski) nie były dla Nas zadowalające i dlatego będziemy chcieli poprawić Nasz wynik w następnej edycji, do której już teraz Was zachęcamy :)W ramach konkursu zdobyliśmy ogromne doświadczenie związane z projektowaniem i wykonywaniem mostów, nauczyliśmy się o wielu przydatnych rzeczach związanych z mostownictwem i budownictwem
w ramach cyklu wykładów odbywających się drugiego dnia konkursu a także poznaliśmy świetnych ludzi z całej Polski, którym chcemy podziękować za bardzo miło wspólnie spędzony czas.
Szczególne podziękowania dla członków Koła Naukowego KOMBO, którzy świetnie przygotowali konkurs i zadbali o świetną atmosferę.

Michał Bryk
Wojciech Chełmecki
Izabella Kowalska
Konrad Matlak
Szymon Tokarz
Adam Wojciechowski

1 komentarz

Urbanek pisze...

Super inicjatywa ! Czekam na kolejne :)

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons