wyKOMBinuj mOst 2016

W dniach 4-6 maja 2016 roku reprezentanci naszego Koła wzięli udział w konkursie "wyKOMBinuj mOst" organizowanym w Gdańsku przez Koło Naukowe Mechaniki Budowli KOMBO.


Drużyna w składzie :
1. Aleksandra Olszewska
2. Dawid Kalisz
3. Patryk Kojder
miała 6 godzin na zbudowanie niewielkiego mostu (100 cm długości) własnego pomysłu wykorzystując jedynie papier i klej.Nasza konstrukcja okazała się bardzo wytrzymała i przeniosła siłę 722 N. Był to czwarty wynik, biorąc pod uwagę wszystkie drużyny biorące udział w konkursie. Niestety most okazał się dość ciężki i dlatego w klasyfikacji generalnej, gdzie analizuje się współczynnik przeniesionego ciężaru do masy konstrukcji, znaleźliśmy się na 14 miejscu na 39 drużyn.W ramach konkursu zdobyliśmy ogromne doświadczenie związane z projektowaniem i wykonywaniem mostów, nauczyliśmy się o wielu przydatnych rzeczach związanych z mostownictwem i budownictwem
w ramach cyklu wykładów odbywających się drugiego dnia konkursu a także poznaliśmy świetnych ludzi z całej Polski, którym chcemy podziękować za bardzo miło wspólnie spędzony czas.
Szczególne podziękowania dla członków Koła Naukowego KOMBO, którzy świetnie przygotowali konkurs i zadbali o świetną atmosferę.


Aleksandra Olszewska
Dawid Kalisz
Patryk Kojder

1 komentarz

Anonimowy pisze...

55 year-old Associate Professor Salmon O'Collopy, hailing from Erin enjoys watching movies like "Sound of Fury, The" and Sketching. Took a trip to Rock Art of the Mediterranean Basin on the Iberian Peninsula and drives a Ferrari 857 Sport. Dowiedz sie wiecej tutaj

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons