4 edycja 2014/15


Wybór etapu:


Wzorem poprzednich lat, w tym roku również postanowiliśmy zorganizować konkurs Bridge Building Game. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich studentów kierunków technicznych na polskich uczelniach wyższych do udziału w kolejnej edycji zmagań. 

Waszym zadaniem jest jak zwykle skonstruowanie z elementów prętowych jak najtańszego mostu tak, aby wytrzymał on obciążenie przejeżdżającego taboru kolejowego.

W kolejnych etapach na naszej stronie będziemy publikować planszę z przeszkodą, nad którą trzeba będzie przeprowadzić obiekt mostowy. Na początek zachęcamy do zapoznania się z informacjami jak ściągnąć grę, jak poprawnie ją zainstalować i jak wczytywać plansze - wiadomości te znajdziecie w zakładce "Ogólnie o konkursie".

W edycji 2014/15 planujemy 6 etapów konkursu. Po każdym z nich opublikujemy listę 5 najlepszych osób, a zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową. O tym jaka to będzie nagroda,  będziecie mogli się dowiedzieć przy publikacji etapu. 

Oczywiście prowadzony będzie ranking generalny, a osoba, która zajmie w nim I miejsce otrzyma nagrodę główną, na którą składać się będzie:

1) Pełna wersja oprogramowania Midas Civil 2015 służącego do modelowania, kompleksowej analizy oraz projektowania konstrukcji mostowych – licencja edukacyjna na 2 lata.*
2) Autoryzowane szkolenie Autodesk wraz z certyfikatem prowadzone przez centrum szkoleniowe ROBOBAT. Rodzaj szkolenia, miejsce, poziom oraz data pozostawiona jest do indywidualnego ustalenia ze zwycięzcą konkursu.
3) Licencja wybranego programu z rodziny BIMware MASTER.
4) Roczna prenumerata czasopisma "MOSTY"

Nagrody główne zostały ufundowane przez firmy ROBOBAT, MIDAS oraz JD ENGINEERING, a także redakcję ELAMED.

Sponsorzy nagrody głównej

Dla laureatów II i III miejsca przewidujemy nagrody rzeczowe na które składać będą się:

1) Pełna wersja Midas Civil 2015 – licencja studencka (na 1 rok - II miejsce, na 6 miesięcy - III miejsce)*
2) Półroczna prenumerata czasopisma "MOSTY"
3) Pozycja książkowa związana z tematyką mostową

Dla uczestników sklasyfikowanych na miejscach od 4 do 10 przewidujemy nagrody pocieszenia w postaci czasopism o tematyce mostowej.

Fundatorem nagród pocieszenia jest redakcja Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne 
Sponsor nagród pocieszenia
 Na koniec zapraszamy Was do zapoznania się z regulaminem oraz harmonogramem konkursu:
Formalności stało się zadość, zatem życzymy już tylko powodzenia i dobrej zabawy! Do usłyszenia! 

Po zakończeniu 6 etapu znajdziecie tutaj pełną listę rankingową oraz statystyki konkursowe, a także najlepsze rozwiązania!


Bartłomiej Uliasz
Marta Wojciechowska

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Każda z przyznanych licencji na oprogramowanie Midas Civil  zostanie początkowo aktywowana na połowę jej okresu, po pierwszej połowie tego okresu firma JD Engineering poprosi studentów o wyniki ich pracy w programie Midas. Po przedstawieniu wyników pracy nad prowadzonymi przez laureatów konkursu projektami wykonanymi przy użyciu oprogramowania licencje zostaną przedłużone na drugą połowę.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons