Sprawozdanie z trzeciego spotkania Koła Mostowego


fot. arcreyes [-ratamahatta-]

Mimo trudności aklimatyzacyjnych w Krakowie po świętach i Sylwestrze, udało nam się zorganizować spotkanie naszego Koła. W Nowym Roku ruszyliśmy z zapałem do działania, chociaż nie da się ukryć, że mamy małe trudności w realizacji planów. Jednak problemów nie ma tylko ten co nic nie robi...
Na naszym trzecim zebraniu najważniejszym punktem była prezentacja Izy na temat analizy dynamicznej kładek. Jak można było przypuszczać prezentowała ona wysoki poziom merytoryczny, a dodatkowo była wzbogacona komentarzami i uzupełnieniami dr Ryża, które nie raz wywoływały uśmiech na twarzach. Mogliśmy się dowiedzieć o zależności pomiędzy wysokością budżetu budowy, a chęcią wpuszczania na nią wycieczek, czy też usłyszeć wskazówki dla "Małego wandala", czyli co zrobić aby wzbudzić kładkę i sprawić, żeby spadła z łożysk. Nasz opiekun przeprowadzał również test w stylu "Miliard w rozumie" z pytaniami o prędkości środków transportu, a także z zakresu znajomości komend wojskowych (Spocznij!). 
W tym momencie podejrzewam, że czytelnicy, którzy nie byli na naszym spotkaniu mogą nie rozumieć do końca o czym tutaj pisze. Dlatego jeżeli choć trochę Cię to zaintrygowało, musisz przyjść na nasze kolejne spotkanie, na którym będziesz mógł posłuchać prezentacji o kształtowaniu dojazdów do mostów, a przy okazji może dowiesz się kto wprowadził styl V do skoków narciarskich i jaki ma to związek z konstrukcjami mostowymi.

Zapraszamy!

PS: Szczegółowe informacje o następnym spotkaniu będą na naszej stronie, facebooku oraz wyślemy je na maile osób, które dotychczas zgłosiły się na wycieczkę.

PS2: Ze względu na dużo większą ilość chętnych, niż miejsc na wycieczkę do Dobczyc, wprowadzamy zasadę: Pierwszeństwo na wycieczkę mają osoby, uczęszczające na spotkania. Dlatego tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym zebraniu.
Wycieczka odbędzie się w najbliższym czasie, gdy tylko uda się wszystko załatwić. Wtedy o wszystkim was poinformujemy.


Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons