Sprawozdanie z pierwszego spotkania 2013/14

Miesiąc „intensywnej” nauki, na studiach, już za nami. Za oknem pojawiła się (o dziwo!) piękna polska złota jesień. Po wdrożeniu się z powrotem w życie studenckie, nie pozostało nam nic innego, jak zorganizować pierwsze spotkanie Koła. Oczywiście odbyło się ono w godzinach wieczornych, ale nawet tak późna pora nie zraziła studentów i liczne grono przybyło na spotkanie.
W Kole zaszły znaczące zmiany. Pożegnaliśmy „stary” zarząd (ale wciąż młody duchem), który dołączył już do zacnego grona absolwentów PK z tytułem „mgr inż. budownictwa”. Obecnie Koło działa pod przewodnictwem (inż.) Janka Wędzichy i (inż.) Piotrka Gagatko. Również zyskaliśmy nowego opiekuna - dr inż. Marka Pańtaka.
Jak to na pierwszych spotkaniach bywa, Janek i Piotrek omówili działalność KNKMPK w poprzednim roku akademickim. Wspomnieli o wycieczkach na budowy, konkursach mostowych i szkoleniach (wspominając przy tym ciągle o darmowym obiedzie po szkoleniu, którym jak wiemy, student nie pogardzi :P) .
Mamy nadzieję, że pierwsze spotkanie zachęciło Was do zaangażowania się w działalność Koła oraz liczne przybycie na kolejne zebranie. Plany na obecny rok akademicki są naprawdę ciekawe i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie sami ile możecie zyskać poprzez aktywny udział w Kole. Specjalnie dla tych którym nie udało się dotrzeć, zamieszczamy poniżej prezentacje ze spotkania. Do zobaczenia już niedługo!Magdalena Biegaj

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons