Praca naukowa z wykorzystaniem oprogramowania MIDAS CIVIL

Witajcie! Przekazujemy Wam treść ogłoszenia nadesłanego do nas przez Dawida, który chętnie podjąłby współpracę z Wami. Można wiele na tym skorzystać poprzez poznanie w szerokim stopniu programu do zaawansowanego modelowania m. in. konstrukcji mostowych jakim jest Midas.

Treść ogłoszenia:

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

   Nazywam się Dawid Kisała i jestem pracownikiem Katedry Budowy Mostów i Tuneli Politechniki Krakowskiej oraz doktorantem. Swego czasu byłem również przewodniczącym Koła Naukowego Konstrukcji Mostowych, dlatego też zwracam się do Państwa z pomysłem, który pojawił się już jakiś czas temu w mojej głowie.
   W naszej Katedrze Budowy Mostów i Tuneli istnieje możliwość skorzystania z darmowych, edukacyjnych licencji programu Midas Civil, który jest obecnie jednym z wiodących systemów obliczeniowych w dziedzinie mostownictwa. W związku z tym myślę, że warto byłoby się zająć tą tematyka nieco szerzej, jednocześnie łącząc to z nauką (bo takie jest też zadanie Koła Naukowego). W związku z tym poszukuję jednej bądź dwóch osób chętnych do współpracy w ramach analizy nowego typu konstrukcji extradosed. Prosiłbym o kontakt osoby zainteresowane tematyką. Współpraca miałaby charakter głównie naukowy, więc praca mogłaby być wykorzystana w ramach Sesji Kół Naukowych. Dodatkowo znajomość programu Midas jest coraz bardziej doceniana na rynku pracy, ponieważ do projektowania stosują go wiodące firmy budowlane np. Arup czy Skanska.
   Z racji ograniczeń czasowych chciałbym zmaksymalizować zyski obu stron, dlatego prosiłbym o kontakt osoby, które mogłyby poświęcić kilka godzin w tygodniu na rozwijanie tej tematyki. Moim osobistym celem jest stworzenie co najmniej jednego artykułu do publikacji.
   Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila: kisala.dawid@gmail.com. Proszę napisać kilka słów o sobie oraz swoich zainteresowaniach. Resztę szczegółów ustalilibyśmy osobiście.

Pozdrawiam,
Kisała Dawid
kisaladawid.blogspot.com

Serdecznie zachęcam do zaangażowania!

Bartłomiej Uliasz

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons