Spotkanie ze Zbigniewem Skoplakiem


Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne spotkanie naszego Koła Naukowego. Tym razem naszym gościem będzie wieloletni pracownik naszej Katedry, który jednak w tamtym roku opuścił mury naszej Uczelni po wielu latach sukcesów - dr inż. Zbigniew Skoplak. Jednym z nich była nagroda Projektanta Roku 2011, o czym pisaliśmy już na łamach naszej strony internetowej. 
W najbliższy poniedziałek, czyli 14 stycznia o godzinie 18:15 w sali C nasz gość będzie opowiadał przede wszystkim o swoim obecnym zajęciu, czyli naprawie słynnego mostu MA 532, który uległ awarii w trakcie budowy. Dla tych, którzy nie słyszeli jeszcze o tym obiekcie dodam tylko, że jest to najszerszy na świecie most typu extradosed budowany oczywiście w Polsce, w Mszanie. Oprócz tematu głównego, dr Zbiegniew Skoplak poruszy także tematy związane z projektowaniem mostów zespolonych i sprężonych, bo i na tym polu może poszczycić się długoletnią i pełną sukcesów karierą.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Zapewniamy, że znajdzie się coś dla teoretyków, praktyków jak i dla osób, które lubią posłuchać ciekawych historii  bo jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, nasz gość zawsze prowadził ciekawe wykłady i zajęcia na których nie brakowało również humoru.

Jeżeli ktoś z Was chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o poruszanych tematach zachęcamy do sprawdzenia stron:
Dawid Kisała


Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons