Ugotowani...Czasem otrzymujemy bardzo dziwne wiadomości na naszą skrzynkę. Dzisiaj poznacie jedną z nich - może ktoś się skusi?:)Chciałabym Państwa zaprosić do kolejnej edycji programu Ugotowani, na antenie telewizji Tvn. Program można również obejrzeć poprzez linki na stronie www.ugotowani.tvn.pl. Szukamy ludzi o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach w Krakowie i okolicach. Chcemy aby na kolacjach w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk.
Mimo, że jest to program kulinarno-rozrywkowy, ważna jest dla nas sytuacja spotkania pomiędzy osobami, które prawdopodobnie nie usiadłyby przy jednym stole, gdyby nie udział w programie. Uczestnicy wymieniają kulinarne doświadczenia, ale także dzielą się swoimi pasjami i poglądami, Poznają się, dyskutują, biesiadują. 
Program ten polega między innymi na konkurencji kulinarnej, a także na pomysłowości i spotykaniu nowych osób. W każdym odcinku czwórka nieznanych sobie osób z jednego miasta, teraz z Krakowa, a w ogóle między innymi z Łodzi, Trójmiasta, Warszawy… spotyka się na organizowanych kolejno w ich mieszkaniach kolacjach. Uczestnicy przygotowują 3-daniowe przyjęcia, np. pod hasłem: wieczór kuchni włoskiej, kuchnia filmowa, kuchnia ludowa itp. Mogą też wymyślić wspólne zabawy, gry, występy artystyczne itp. Po każdej kolacji reszta uczestników ocenia osobę przygotowującą przyjęcia.

Najlepszy wygrywa nagrodę: 5000zł.

Zależy nam na pomysłowych, oryginalnych osobowościach, ludziach ciekawych świata i innych ludzi!
Chcemy spotkać się z ludźmi różnych zawodów, o różnych zainteresowaniach, którzy nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie.

Chciałabym z Państwem porozmawiać telefonicznie, następnie spotykamy się z wybranymi osobami na krótkim spotkaniu w domu kandydata (02-11.04.2013), z wybraną 4 uczestników nagrywamy program.

Proszę abyście Państwo rozważyli swój udział, popytali współpracowników, znajomych.

Lena Oskierko - Redakcja Ugotowani
kom. (48) 516 444 890
tel. (22) 453 60 79

A więc pytamy - chętny ktoś?:) Dajcie nam już znać jak wygracie 5000 zł!

Dawid KisałaPublikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons