Sprawozdanie z I spotkania - semestr letni 2013Sesja zimowa już za nami mimo, że śnieg nadal za oknem. Nie powstrzymało to jednak zarządu naszego Koła przed zorganizowaniem pierwszego w tym semestrze spotkania. Miało ono charakter organizacyjny, jednak nie zabrakło podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz nadziei na przyszłość. W poniedziałkowe popołudnie do Sali C w SJO na naszej Politechnice przybyli zarówno stali uczestnicy Koła jak i nowi pasjonaci mostownictwa. Było nas na prawdę sporo, za co serdecznie dziękujemy i liczymy na więcej! Dowód:
for. Adrian Defus
Oficjalną część poprowadził Janek Wędzicha, który niedawno dołączył do Dawida Kisały i Marka Mazura jako członek Zarządu. Prezentował się całkiem profesjonalnie.
fot. Adrian Defus
Na początku przedstawił, czego udało się dokonać w poprzednich semestrach. Opowiedział o przeprowadzanych przez koło konkursach, eventach, wycieczkach oraz szkoleniach, które udało się zorganizować. Było to miłe przypomnienie dla tych, którzy brali w nich czynnie udział a dla nowo przybyłych dowód, że Koło prosperuje bardzo aktywnie i jak wiele korzyści można zyskać poprzez działanie razem z nami. 
fot. Adrian Defus
Omówiona została także strona internetowa Koła ciesząca dużą i ciągle rosnącą liczbą odwiedzin, głownie dzięki zamieszczanym na niej artykułom. Kolejną część prezentacji stanowiły plany na trwający semestr, krótko zostały omówione sprawy bieżące związane z odbywającymi się niedługo edycjami konkursów zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Na koniec zostaliśmy wszyscy zmotywowani przez Janka do pracy i dzielenia się nowymi pomysłami, przyczyniającymi się do rozwoju Koła. 
for. Adrian Defus
Na spotkaniu nie mogło zabraknąć opiekuna naszego Koła. Pan dr inż. Karol Ryż także zabrał głos, dzieląc się z nami jego wizją na temat pracy Koła, opowiedział nam również kilka ciekawostek ze spraw bieżących dotyczących mostów oraz tuneli. Ponadto zwrócił uwagę na możliwość zorganizowania wycieczek na obecnie budowane obiekty, co oczywiście zainteresowało zebranych. 
fot. Adrian Defus
Ważnym elementem spotkania było zaprezentowanie koszulek Koła. W końcu udało się je wykonać, a na efekt warto było czekać! Łukasz Stasiak odpowiedzialny zarówno za etap produkcji jak i dystrybucję zachęcił nas do ich nabycia, co wielu uczyniło. 
for. Adrian Defus
Na tym zakończyła się część oficjalna spotkania. Po niej Dawid Kisała zapowiedział zmiany w polityce Koła mające na celu usprawnienie działania i większą efektywność jego członków. Następnie razem z Markiem Mazurem i Jankiem Wędzichą oddali się do naszej dyspozycji i każdy, kto miał pytanie czy wątpliwości mógł je z nimi omówić. Gdy wszystko było już jasne rozeszliśmy się pełni entuzjazmu i chęci do pracy. Do zobaczenia na następnym spotkaniu!

Katarzyna DudaPrześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons