Wydziałowy wyjazd dydaktyczny do WiedniaKto z was nie wybiera się na konkurs mostów papierowych, ma w tym czasie okazję wziąć udział w wydziałowym wyjeździe dydaktycznym do Wiednia! Nasze Koło ma możliwość oddelegowania 2 członków na to wydarzenie! Sprawa jest dość pilna, więc zgłaszajcie swoją chęć uczestnictwa na naszą skrzynkę mailową (knkmpk@gmail.com) do soboty.

fot. infini_loop
Więcej informacji o wycieczce:

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WIL pragnie serdecznie zaprosić studentów WIL na I wydziałowy wyjazd dydaktyczny do Wiednia, w dniach 8-10 kwietnia 2013! Oprócz fantastycznej atmosfery, czeka na Was także moc atrakcji:) W planie wizyta na Uniwersytecie Technicznym, Uniwersytecie Nauk Stosowanych i Muzeum Technicznym, a także na dwóch budowach: Głównego Dworca Kolejowego i linii Metra, prowadzonych przez firmę STRABAG. Koszt wycieczki to 270zł. W cenę wchodzi przejazd, dwa noclegi ze śniadaniem, wstęp do muzeum i koszulka. We wtorek zapewniony jest jeszcze obiad.Plan wycieczki przedstawia się następująco:

PONIEDZIAŁEK 8 KWIETNIA
6:00 wyjazd autokaru z ul. Warszawskiej
12:00 przyjazd do Wiednia – wizyta w Muzeum Technicznym
16:00 – zakwaterowanie w hostelu i czas wolny

WTOREK 9 KWIETNIA
9:00 wizyta na Uniwersytecie Nauk Stosowanych
10:00 preelekcja odnośnie budowy tunelu metra w Wiedniu
11:00 zwiedzanie budowy tunelu metra w Wiedniu
14:00 rozpoczęcie wizyty na terenie placu budowy Dworca Kolejowego, w planie 2 godzinna preelekcja i oprowadzanie po budowie

ŚRODA 10 KWIETNIA 
13:00 wizyta w laboratoriach na Uniwersytecie Technicznym
15:00 czas wolny w Wiedniu
20:00 – 21:00 wyjazd do Polski

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Jan Wędzicha


Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons