Konkurs "Wybudujemy Wieżę"Chcielibyśmy zaprosić Koło Naukowe Konstrukcji Mostowych Politechniki Krakowskiej na Dzień Budowlańca w SGGW, II Ogólnopolską Konferencję Studentów Budownictwa, która odbędzie się w Laboratorium Centrum Wodne Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w dniach 12 i 13 marca 2013 roku. Zapraszamy również do udziału w konkursie "Wybudujemy Wieżę".

Podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą firm z branży budowlanej oraz wysłuchać ciekawych referatów, które przedstawią zaproszeni goście, jak i studenci budownictwa z różnych uczelni technicznych w Polsce.
Każdy kto odwiedzi Laboratorium Centrum Wodne w tych dniach, będzie mógł przyjrzeć się wystawie sprzętu budowlanego na zewnątrz budynku jak i przygotowanym stoiskom firm przybyłych na Dzień Budowlańca. 
W trakcie Dnia Budowlańca zostanie przeprowadzany konkurs "Wybudujemy Wieżę", który pozwoli sprawdzić uczestnikom swoje zdolności konstruktorskie.
Zachęcamy do umieszczania plakatu promującego konkurs oraz zaproszenia na Waszym fanpage lub stronie i umieszczenia odnośników do naszych stron internetowych: dzienbudowlanca.sggw.pl oraz wybudujemywieze.sggw.pl
Zachęcamy również do przygotowania referatu, który weźmie udział w konkursie prezentacji i odbędzie się 12 marca 2013 roku. Studenci będą mieli wtedy możliwość zapoznania się z osiągnięciami poszczególnych kół naukowych, nawiązania nowych znajomości i wspólnej dyskusji.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 20 lutego 2013 roku i przypominamy, że termin zgłoszeń drużyn do konkursu to 5 marca 2013 roku.

Więcej informacji na stronach internetowych oraz w załączonych załącznikach.

Serdecznie zapraszamy!

Koło Naukowe Budownictwa Inżynierskiego SGGW


Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons