Wyniki konkursu Bridge Building Game 2012/2013Poprzedni konkurs przebiegał pod hasłem całkowitej dominacji Tomka Lisańczuka, który zakończył wtedy rywalizację z przewagą ponad 300 punktów nad drugim uczestnikiem. W tym roku było trochę trudniej, ale mimo wszystko zakończyło się szczęśliwie - wiadomo było to praktycznie od dawna, ale muszę ogłosić oficjalnie, że zwycięzcą konkursu Bridge Building Game 2012/2013 został Tomek Lisańczuk! Bardzo ambitnie po piętach mu deptał Aliaksei Zayats, który zakończył konkurs na drugim miejscu ze stratą jedynie 86 punktów, a warto wspomnieć, że w pewnym momencie różnica między oboma zawodnikami wynosiła tylko 46 punktów. Trzecie miejsce w konkursie zajął Kacper Mach, który wygrywając dziesiąty etap udowodnił, że zasługuje na miejsce na podium :). Na czwartym miejscu uplasował się Mateusz Leśniak i pokazał, że na pierwszym roku studiów również można budować mosty :). Na piątym miejscu Szymon Kalemba, który mimo, że nie uczestniczył w pierwszym etapie zdołał dobrymi wynikami przez cały sezon zająć miejsce w grupie laureatów. 

Poniżej ranking generalny całego konkursu: 
Na koniec nie może zabraknąć statystyk: 
  • W konkursie wzięło udział 26 zawodników, którzy wysłali 116 rozwiązań 
  • 4 zawodników było z V roku, 4 z IV, 10 z III, 2 z II i 6 z I 
  • Spośród wszystkich zawodników dwóch było spoza naszego wydziału – Bartosz Elmerych z Wydziału Mechanicznego oraz Arkadiusz Pabisz z Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej – dzięki za udział! 
  • Zawodnicy z V roku zdobyli sumarycznie 1569 punktów, z IV roku 1439, z III – 1080, z II – 483 oraz z I 584 
  • Tomek Lisańczuk zwyciężył w 5 etapach, Aliaksei Zayats w 4, a Kacper Mach w 1 
Poniżej na wykresie liczba uczestników, która brała udział w danym etapie i na koniec sposób zdobywania punktów przez pierwszą piątkę Konkursu 

Na początku przyszłego semestru, podobnie jak w poprzedniej edycji, spróbujemy zorganizować finał konkursu dla pierwszych pięciu uczestników oraz dla każdego chętnego, kto będzie chciał się z nimi zmierzyć na żywo. O szczegółach będziemy informować w odpowiednim czasie. 

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i włożony trud! Za rok kolejna edycja na którą serdecznie zapraszam! 

A ja chciałbym bardzo podziękować Adrianowi, który w tym roku przejął na swoje barki całą organizację konkursu i włożył w to wiele pracy. Myślę, że każdy zauważył postęp w stosunku do poprzedniej edycji i mamy nadzieję, że tak również będzie w następnym roku, jednak pod wodzą nowych osób, które chciałyby kontynuować nasze rozgrywki. Jeszcze raz dziękuję Adrianowi oraz wszystkim, którzy chcieli spróbować swoich sił! - Dawid

Adrian Defus


1 komentarz

Blogger pisze...

ROBLOX is empowered by a growing player base of over 300,000 creator players who provide an infinite variety of highly immersive experiences.

These experiences range from 3D multiplayer games and competitions, to interactive adventures where friends can take on new avatars imagining what it's like to be a dinosaur, a miner in a quarry or an astronaut out in space.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons