Etap I konkursu Bridge Building Game

Najwyższy czas zmierzyć się z pierwszym zadaniem konkursowym. Przeszkodą, którą trzeba pokonać jest rozległa dolina rzeczna. Poziom zwierciadła wody na mapie to poziom MWW. Gwoli ścisłości zakładamy, że fundamenty najniżej zlokalizowanych podpór znajdują się w poziomie minimalnego wyniesienia konstrukcji ponad poziom zwierciadła. Tylko od Ciebie zależy jaki schemat statyczny swojego mostu zastosujesz. Wciel się w rolę budowniczego mostów przełomu XIX i XX wieku. Rozpiętość przekracza możliwości raczkującego w mostach żelbetu, ale nie jest na tyle duża, żeby porywać się na przęsło wiszące. Twój jedyny materiał konstrukcyjny to stal. Łuk, wsporniki, a może kratownice? Decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj tylko, że ma być jak najtaniej i jak najszybciej. Estetyka choć niepunktowana, bardzo mile widziana.

Konkursowy etap możecie pobrać stąd -> ETAP I

Proponowane rozwiązania wysyłamy na adres pkbridge.contest@gmail.com w formacie:
Inicjał imienia Nazwisko.bgb (pamiętamy o ograniczeniu do 12 znaków)
Temat wiadomości : EtapI Imię Nazwisko Uczelnia(skrótem) Cena 

Pamiętamy, że wyniki każdego etapu wchodzą do klasyfikacji generalnej, w której walczycie o nagrodę główną. Żeby zapewnić wszystkim równe szanse w zmaganiach, a biorąc pod uwagę, że niektórzy z różnych przyczyn mogą dowiedzieć się o konkursie trochę później, punkty naliczone do klasyfikacji generalnej z tego etapu nie będą zależeć od dnia nadesłania rozwiązania, jednak nie może to być później niż data określona w harmonogramie (30XI). 


Jeszcze jedna uwaga techniczna. Przypominamy, żeby włączać grę na prawach administratora (Uruchom jako administrator), celem uniknięcia problemu z dostępem do pliku z zapisanym rozwiązaniem, który musicie nam wysłać.

Nagrody o które walczycie w I etapie, to:

I miejsce

 
II miejsce


III miejsce


Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia i efektywnych rozwiązań.

Marcel Radwan

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons