Spotkanie z Prof. Kazimierzem Flagą


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Profesorem Kazimierzem Flagą organizowane przez Koło Naukowe Konstrukcji Mostowych Politechniki Krakowskiej. Niewątpliwie sylwetka naszego gościa jest wszystkim studentom Politechniki Krakowskiej bardzo dobrze znana, warto jednak przytoczyć w tym miejscu niektóre z jego osiągnięć:
Prof. dr hab. inż. Kazimierz Flaga - w latach 1996-2002 Rektor Politechniki Krakowskiej, Profesor Honorowy Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Inżynierii Ekologicznej (2002), Członek Zagraniczny Akademii Budownictwa Ukrainy (1998), Kawaler Rycerskiego Zakonu Grobu Bożego w Jerozolimie (od 2005), w latach 1996-2001 Przewodniczący Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej. Organizator wypraw naukowo-technicznych na obiekty mostowe Europy i Świata. Autor i współautor 300 publikacji naukowych oraz 90 projektów, w tym projektu studialnego obiektów olimpijskich w Montrealu (1972) a także weryfikator projektu konstrukcyjnego i konsultant budowy Świątyni Świętej Bożej Opatrzności w Warszawie (2004-2011).

Podczas spotkania będziecie mieli okazję wysłuchać referatu Profesora pt. "Przygoda mojego życia. Projekt studialny głównych obiektów sportowych XXI Olimpiady w Montrealu – 1976". Jako że tematyka spotkania wiąże się nie tylko z mostami, zachęcamy do udziału również studentów innych specjalności. Spotkanie odbędzie się 21 stycznia (wtorek) o godzinie 19.00 w sali 305 A (Wydział Architektury).


Do zobaczenia!

Jan Wędzicha

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons