Wciel się w rolę Menedżera Projektu

  Zachęcamy Was do wzięcia udziału w interaktywnej grze strategicznej "Wciel się w role Menedżera Projektu" organizowaną przez firmę SKANSKA!
 
Gra pozwali Wam poznać charakter branży budowlanej na przykładzie funkcjonowania firmy.  Sama gra potrwa około 5 godzin podczas których będziecie mieć możliwość sprawdzić swoje umiejętności do podejmowania trudnych decyzji w sytuacjach, które często mają miejsce podczas realizacji projektu. Dowiecię się, jaki wpływ mają Wasze decyzje na wyniki projektu, terminowość realizacji, atmosferę pracy zespołu oraz zadowolenie klienta. 

  Pod koniec gry każdy uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa, który może się okazać bardzo przydatny dla osób wiążących swoją karierę ze SKANSKA, ponieważ jak się dowiedzieliśmy każdy pracownik SKANSKA ma obowiązek przynajmniej raz wziąć udział w takiej grze.  

 Jest to wersja indywidualna, jednakże na wiosnę planowana jest organizacja gry dedykowanej kołom naukowym, na którą mamy zamiar się wybrać.

Gra odbędzie się 12 grudnia w godzinach 9:00 - 14:00 na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej, sala nr 120.

Pamiętajcie, że liczba miejsc ograniczona!

 Bartłomiej Uliasz

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons