Sprawozdanie z I spotkania KNKMPK

 Ostatnie tygodnie października nie rozpieszczały nas promieniami słońca i wysokimi temperaturami. Było zimno, mgliście i nic nie zapowiadało, że jeszcze powróci do nas „polska złota jesień”.  Jednakże naszemu Kołu nic nie straszne i postanowiliśmy zorganizować I spotkanie w owym roku akademickim.

 Spotkanie odbyło się o godzinie 18.00, 30.10.2014 r., a mimo to pojawiła się na nim spora liczba osób.  Tradycyjnie zaczęliśmy spotkanie od przypomnienia, a niektórym uświadomienia, co robiliśmy w zeszłym semestrze. Głos w tej sprawie zabrał nasz przewodniczący, już inżynier, Bartłomiej Uliasz, i jego zastępczyni, również zasilająca wdzięczne grono inżynierów, Marta Wojciechowska.


 Na wstępnie streściliśmy nasze spotkania m. in. z prof. dr hab. inż. Kazimierzem Flagą, wycieczki- do Leżajska na betonowanie, konkursy oraz szkolenia.  Następnie przeszliśmy do planów na przyszłość. Chcemy aby zebrania Koła odbywały się częściej, mamy nadzieję, że będzie gościć na nich wiele znanych osobistości z branży mostowej oraz zostanie na nich przekazana niezbędna wiedza dla każdego budowlańca.  Wspomnieliśmy  również o konkursach,  do udziału w których zachęcamy - WyKOMBinuj Most, Konkurs Mostów Stalowych oraz krzyżówka, która niebawem pojawi się na stronie.

 Nie mogliśmy zapomnieć o szkoleniach. Jest to nieodzowna część naszej działalności Koła. Poprzez aktywność w Kole macie większą szansę na dostanie się na owe szkolenie. Są one bardzo ciekawe i można wynieść z nich przydatną wiedzę w życiu zawodowym.


 Mamy nadzieję, że pierwsze spotkanie zachęciło Was do zaangażowania się w działalność Koła oraz przybycie na kolejne zebranie. Każdy w Kole znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie sami ile możecie zyskać poprzez aktywny udział. 
Magdalena Biegaj
 

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons