Wyniki ósmego etapu konkursu Bridge Builder Game


Ten tydzień obfituje w duże zmiany. Co prawda nasz lider jak zwykle zbudował konstrukcję, która znajduje się w czołówce, ale tym razem nie wygrał. Najlepszym budowniczym okazał się Adrian Defus, który w końcu nauczył się grać w tę grę:P Również w rankingu generalnym zmiany - na trzecie miejsce wskoczył Artur Król - gratuluję. Zwycięska konstrukcja prezentuje się następująco:Listy rankingowe możecie zobaczyć poniżej:

Ranking tygodniowy
Ranking generalny

Mam jeszcze do Was dwie sprawy organizacyjne:

  1. Katedra nie jest za bardzo zainteresowana udziałem w naszym pomyśle i chyba nic z tego nie wyjdzie... Mam w takim razie pytanie: co byście powiedzieli na rywalizację (coś w rodzaju Play-Offów) w Waszym gronie - powiedzmy najlepsza piątka lub dziesiątka. Wygraną byłoby np. tyle samo punktów co za normalny etap tylko razy 3, czyli za pierwsze 300, 240 itp. Polegałoby to na tym, że każdy miałby do zbudowania 3 różne mosty, na cenę, wytrzymałość i stosunek cena do wytrzymałości. Liczę na jakąś dyskusję w komentarzach, na facebooku lub w mailach.
  2. Oprócz ośmiu prenumerat przewidujemy nagrody książkowe, żeby jak najlepiej wpasować się w Wasze potrzeby, możecie podać jakieś tytuły, które uważacie, że byłby fajne i mniej więcej kosztowałyby: 100, 80, 60, 50 i 45 zł.
Dziękuję wszystkim, którzy nadesłali swoje rozwiązania i zachęcam do dalszego wysiłku, bo do końca konkursu nie pozostało już wiele etapów.

Dawid Kisała


Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons