Wyniki konkursu Bridge Builder Game

Dziesięć tygodni zmagań podczas których sprawdzaliście swoją kreatywność, umiejętność nieszablonowego myślenia i wiedzę z podstaw budowy konstrukcji dobiegło końca! Dziesięć etapów, które wyłoniły najlepszych, pokazały ich zapał, systematyczność i zawziętość. Kto okazał się Pontifexem Maxiumusem wie chyba każdy kto śledził nasz konkurs, bo było to oczyiwiste już od kilku etapów, jednak na pozostalych pozycjach zawodnicy do samego końca nie mogli być pewni swego. Żeby dłużej nie trzymać w niepewności - tabela końcowa prezentuje się następująco:


Tomek Lisańczuk całkowicie zdominował nasz konkurs! Pięć zwycięstw na dziesięć etapów, w tym cztery pod rząd. Cztery drugie miejsca i jedna "wpadka", gdy uplasował się na piątej lokacie. Zgromadził w sumie 865 punktów co jest niesamowitym wynikiem - GRATULACJE!!!
Artur Król zaczynał troszkę słabiej, ale mężczyznę poznaje się po tym jak kończy. Dwa zwycięstwa na sam koniec, dwa trzecie miejsca i świetna postawa przez dziesięć tygodni zapewniła mu solidną, drugą pozycję.
Na ostatnim miejscu podium kolejny reprezentant drugiego roku - Paweł Leśniara. Możliwie, że gdyby nie ósmy etap, byłaby to druga pozycja, ale i tak to świetny wynik!
Na czwartym miejscu możemy zobaczyć Adriana Defusa, który zdradził specjalność mostową, ale i tak widać, że wie o co w tym wszystkim  chodzi. Słabszy początek, zakończony świetnym finiszem.
Na ostatniej premiowanej pozycji znalazł się Sebastian Nowak. Również może pochwalić się jednym zwycięstwem i dobrymi wynikami przez cały sezon.


Gratuluję i dziękuję także pozostałym zawodnikom!


Na koniec naszej rywalizacji nie może zabraknąć też kilku statystyk:

  • w konkursie wzięło udział 26 zawodników, którzy w sumie przysłali 139 propozycji rozwiązań
  • 10 zawodników było z III roku, 7 z II roku, trzech z IV i jeden z V roku studiów, pozostali nie podali swoich danych
  • każdy zawodnik z pierwszej piątki wygrał co najmniej raz

Tyle jeżeli chodzi o formalności, a teraz kilka ogłoszeń:
  • na 10.05.2012 (czwartek) planuję zorganizować kameralny finał konkursu w ramach spotkania Koła, o szczegółach poinformuję wszystkich zainteresowanych w mailach
  • osoby z premiowanych pozycji niech sprawdzają maila i jak najszybciej na niego odpowiedzą, abym do czwartku zdążył kupić nagrody

DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA WŁOŻONY TRUD, BO BEZ WAS NIE UDAŁOBY SIĘ TEGO ZORGANIZOWAĆ!

Zapraszam na kolejną edycję i serdecznie pozdrawiam!

Dawid Kisała


Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons