Ósmy etap Konkursu Bridge Building GameW ostatnim przedświątecznym etapie będziecie mieli za zadanie wybudować most, który będzie wspornikiem. Jak on się ma do mostu wspornikowego z czwartego etapu? Większość rozwiązań, które wtedy przesłaliście składała się z dwóch części wspornikowych i części belkowej opartej na nich. W dzisiejszym etapie budujemy tylko jedną część wspornikową, która może symbolizować stan montażowy w tego typu konstrukcjach. 

W skrócie warunki etapu ósmego: 
  • Do wybudowania będzie obiekt mostowy nad przeszkodą o szerokości 9 segmentów 
  • Most nie może dotknąć ani wody, ani żadnej części terenu (można korzystać tylko z zadanych punktów podparcia) – jeżeli dotknie, wynik mnożymy razy 2 
  • Wygrywa najtańsze rozwiązanie

Etap można pobrać stąd. Na rozwiązania czekam do soboty 22.12.2012 do północy. 

Życzę powodzenia i jak zawsze czekam na ciekawe rozwiązania! Ewentualne pytania kierujcie na maila albo w komentarzach:) 

Adrian Defus


1 komentarz

Blogger pisze...

ROBLOX is driven by an ever growing membership base of over 300,000 creator players who provide an infinite variety of highly immersive experiences.

These experiences range from 3D games and competitions, to interactive adventures where friends can take on new identities to discover what it would be like to be a dinosaur, a miner in a quarry or an astronaut out in space.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons