Szósty etap konkursu Bridge Building GamePo ciężkich zmaganiach z najtańszymi mostami, czas na nowy typ rywalizacji – mosty najbardziej wytrzymałe. Przez jakiś czas będziemy budować most o narzuconej cenie, a zwycięzcą zostanie osoba, która wybuduje most zdolny przenieść największe obciążenie. 

Dla osób, które w poprzednim roku nie uczestniczyły w konkursie, krótki poradnik jak zmieniać wagę pociągu: 

Po jednorazowym naciśnięciu „Test” w górnej części ekranu znajduje się napis „Progressive”. Przyciskając go pojawia się w lewym dolnym rogu ekranu okienko do wpisywania wagi „Weight” oraz ciężaru, który zostanie do niej dodany po każdym przejeździe „Add”. Podstawowa waga pociągu wynosi 40000 i tego nie zmieniamy. W opcji „Add” zawsze należy wpisać 250. Wtedy po przejechaniu mostu, do wagi pociągu zostanie za każdym razem dodane 250. Po wpisaniu powyższych danych cofamy się do pola edycji i postępujemy zgodnie z zasadami w poprzednich etapach. Jeżeli wszystko działa, pociąg powinien cyklicznie przejeżdżać przez most zwiększając swoją wagę, aż do momentu jego zniszczenia. 

W tym tygodniu do wybudowania będzie most o największej nośności kosztujący dokładnie 12000$. Nie będą obowiązywać żadne inne ograniczenia – osoba, której most przeniesie najwięcej – wygrywa. Pliki z poziomem mają teraz format BBG-X_Imię_Nazwisko_Waga. Jako „Waga” należy wpisać największą wagę pociągu (z dokładnością do 250$), przy której most nie ulega awarii. Rozwiązanie będę sprawdzać tylko na podaną wartość! 
Etap można pobrać stąd. Na rozwiązania czekam do soboty 08.12.2012 do północy. 

Życzę powodzenia i jak zawsze czekam na ciekawe rozwiązania! Ewentualne pytania kierujcie na maila albo w komentarzach :) 

Adrian Defus


Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons