Wyniki siódmego etapu Bridge Building GameSiódmy etap dobiegł końca, a wraz z nim krótka część konkursu typu Progressive. Zbliżają się Święta, a zaraz po nich długo oczekiwana sesja, a budowanie najbardziej wytrzymałych mostów zajmuje dużo czasu, którego w tym czasie może trochę brakować. Dlatego też od przyszłego tygodnia powrócimy do tradycyjnej formy konkursu (100% cena). Spróbuję tak dobrać zadanie, aby wybudowanie satysfakcjonującego mostu mogło zająć mniej niż 10 minut. 

W tym tygodniu ponownie z dużą przewagą zwyciężył Tomek Lisańczuk, który tym samym udowodnił, że w budowaniu najbardziej wytrzymałych mostów nie ma sobie równych:) Poniżej wyniki siódmego etapu: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkie rozwiązania możecie pobrać stąd.

Poniżej ranking generalny po siódmym etapie. Od kilku tygodni utrzymuje się stała frekwencja 10 osób, wszyscy wciąż mają szansę na zajęcie miejsca w pierwszej piątce, która w ubiegłym roku otrzymała nagrody. Pytanie do Dawida – czy wiadomo cokolwiek o nagrodach w tym roku? 
W przyszłym tygodniu szybki etap z mostem mającym coś wspólnego z tym, który był budowany w trakcie czwartego etapu. Niezłe rozwiązanie da się osiągnąć już w ciągu 5 minut, więc można go wykonać w trakcie przerwy w robieniu wigilijnych potraw (zakładając, że wszyscy tradycyjnie będą wysyłać w sobotę:)). Po tym etapie będzie tygodniowa przerwa świąteczna, po której wrócimy pełni sił i nowych pomysłów:). 

Do poniedziałku! 

PS od Dawida: Z nagrodami na razie nie ukrywam nie jest różowo, bo liczyliśmy, że przy drugim sezonie będzie o nie łatwiej... o dziwo wcale nie, ale damy radę! Najlepsi i wytrwali zostaną na pewno wynagrodzeni:)

Adrian Defus

1 komentarz

Blogger pisze...

ROBLOX is empowered by an ever growing membership base of over 300,000 creators who generate an infinite variety of highly immersive experiences.

These experiences range from 3D games and competitions, to interactive adventures where friends can take on new identities to discover what it would be like to be a dinosaur, a miner working a mine or an astronaut out in space.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons