Etap II konkursu Bridge Building Game

Pierwsze podejście za nami. Czas zmierzyć się z kolejnym zadaniem. Tym razem do pokonania jest głęboki wąwóz z rzeką. W tym etapie będzie trzeba wykazać się umiejętnością konstruowania wysokich podpór, które będą stanowić znaczną część kosztów całego obiektu. W I etapie pojawiały się pytania czy podpory muszą być lokalizowane w punktach stałych. Uprzedzając ewentualne kolejne, informujemy, że można je umieszczać dowolnie, poza przekrojem koryta rzeki (obszarem wypełnionym wodą).

Nagrody o które walczycie w II etapie, to:

I miejsceII miejsce


III miejsce


Mapę konkursową możecie pobrać stąd -> ETAPII

Proponowane rozwiązania wysyłamy na adres pkbridge.contest@gmail.com w formacie:
Inicjał imienia Nazwisko.bgb. (pamiętamy o ograniczeniu do 12 znaków), np.: JKowalski
Temat wiadomości : Imię Nazwisko Uczelnia Cena

Pamiętamy, że wyniki każdego etapu wchodzą do klasyfikacji generalnej, w której walczycie o nagrodę główną. Przypominamy, że począwszy od tego etapu, punkty do klasyfikacji generalnej będą naliczane z uwzględnieniem czasu nadesłania rozwiązania wg wzoru w regulaminie.

Jeszcze jedna uwaga techniczna. Przypominamy, żeby włączać grę na prawach administratora (Uruchom jako administrator), celem uniknięcia problemu z dostępem do pliku z zapisanym rozwiązaniem, który musicie nam wysłać.


Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia i efektywnych rozwiązań.

Marcel Radwan

2 komentarze

Anonimowy pisze...

Może by tak oprócz 3 najlepszych wyników zamieścić także średnią z 10 najlepszych rozwiązań po każdym etapie ? Chyba atrakcyjność rywalizacji na tym nie ucierpi

Blogger pisze...

ROBLOX is powered by a growing player base of over 300,000 creators who provide an infinite variety of highly immersive experiences.

These experiences range from 3D multi-player games and competitions, to interactive adventures where friends can take on new avatars discovering what it's like to be a dinosaur, a miner working a mine or an astronaut out in space.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons