Kurs Autodesk Robot Structural Analysis z firmą CADSoft


fot. Mile23


Nasza koleżanka Justyna Forgiel wpadła na pomysł zorganizowania szkolenia ze znanego wszystkim programu ROBOT, ponieważ jak to w życiu bywa, często ciężko jest samemu nauczyć się posługiwania danym narzędziem. Wybór padł na firmę CADSoft, która od długiego czasu zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych warsztatów. Kurs może obejmować zagadnienia od zupełnie podstawowych do zaawansowanych, a całość jest prowadzona przez wykwalifikowanego i czynnego zawodowo konstruktora w rozkładzie 4x4 godziny w grupach 4-6 osobowych, jeżeli warsztaty odbywają się w salach CADSoftu. Ewentualnie jest możliwość zorganizowania szkolenia na Politechnice, ale to wymagałoby zorganizowania sali, co może okazać się stosunkowo trudne. Standardowy kurs nie obejmuje modelowanie mostu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to uczestnicy wybrali czego chcą się nauczyć. 

Dokładne informacje od źródła:
Zajęcia z Autodesk Robot Structural Analysis (I stopień) trwają po 5 godzin dydaktycznych (4 godziny zegarowe). W sumie 21 godzin dydaktycznych, czyli łącznie 4 spotkania.
Termin 1 zajęć – do uzgodnienia z Państwem (w grupie minimum 4, a  maksimum 6 osób). Zajęcia organizowane są w siedzibie naszego oddziału – Kraków, ul. Szlak 65 pok 221.

Koszt szkolenia - 500 zł/osobę.
Po kursie uczestnicy otrzymują 2 certyfikaty:
a) certyfikat CADSOFT,
b) Certificate of Completion w języku angielskim – ten dokument ma jednolity charakter we wszystkich Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk na całym świecie.
Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani udziałem zarówno w kursie podstawowym jak i zaawansowanym to koszt takiego szkolenia wynosi 800 zł/os.

Czy wolelibyście Państwo odbyć kurs w wymiarze 2 spotkania po 8 godzin czy 4 spotkania po 4 godziny?

Jeżeli mielibyście ochotę wziąć w tym udział to piszcie na maila tysiaforgiel@poczta.fm zgodnie ze schematem:

  • TEMAT: Nazwisko i Imię - Szkolenie - Autodesk Robot Structural Analysis
  • W treści maila:
    • Który stopień Was interesuje?
    • Jaki wymiar kursu?
    • Jakie terminy kursu?

Justyna Forgiel
Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons