Bridge Builder Game - zmiany w regulaminie


Jak już pisałem wcześniej, jest to pilotażowy konkurs i ze względu na braki w doświadczeniu, od czasu do czasu będą pojawiać się takie informacje. Jednak żeby nie zaśmiecać niepotrzebnie naszej strony, w przypadku przyszłych aktualizacji regulaminu poinformuje was jedynie poprzez nasze fanpage. Dlatego zachęcam do klikania w przycisk "Lubię to" - wtedy będziecie informowani na bieżąco o wszystkich nowościach.
Do regulaminu dodamy następujące zapisy:  1. W niedzielę po ustaleniu najlepszego rozwiązania, będę publikował najtańsze rozwiązanie, listę najlepszych z danego tygodnia, a także ranking generalny, podsumowujący dotychczasowe osiągnięcia uczestników. Zastrzegam jednak, że ze względu na liczne obowiązki, czasami może pojawić się pewna obsuwa - bądźcie wyrozumiali:)
  2. Zwycięzca konkursu będzie zawsze miał pierwszeństwo w ustalaniu kolejności osób biorących udział w wycieczkach.
  3. Przy testowaniu rozwiązania wystarczy, że pojazd jednokrotnie pokona przeszkodę. Możliwe, że w przyszłości dodamy drugą kategorię (już kilka osób pisało o tym w mailach) - na najwytrzymalszy most. Jednak są tu pewne trudności techniczne np. jaki ustalić przyrost obciążenia, jaki ustalić limit funduszy oraz przejazdów wehikułu.
Zapraszam Was do przesyłania swoich pomysłów i przemyśleń zarówno na naszego maila knkmpk@gmail.com jak i do komentowania na naszym facebooku.


Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons