SKMS 2012

Najbardziej dociekliwi czytelnicy naszej strony na pewno spostrzegli w zakładce "O nas" dziwny podpunkt "Drużyna THE MOST". Pewnie część z Was zastanawiała się o co chodzi? Uszczknę troszkę z tajemnicy i zdradzę Wam pewne szczegóły.
Po raz pierwszy w Polsce Politechnika Wrocławska organizuje niesamowicie ciekawy konkurs, w którym pięcioosobowe drużyny będą zmagały się w konkurencji, która obejmuje zaprojektowanie, budowę i montaż stalowego mostu kratownicowego. Szczegółowe dane można znaleźć na posterze:


Ze względu na wiele wątpliwości i zapytań do organizatorów, zasady zaprezentowane powyżej trochę się zmieniły (np. most może mieć do 130 kg), jednak podstawowe założenia pozostają takie same. W miarę postępu prac, będziemy na bieżąco informować o tym co udało nam się dokonać, chociaż oczywiście nie zaprezentujemy Wam naszego rozwiązania, aby inni nie podpatrzyli naszych nowatorskich patentów:P Jeżeli nam się uda dobrnąć do etapu montażowego, postaramy się uwiecznić te ślamazarne zmagania i zaprezentować Wam na naszej stronie.

Więcej informacji na http://uosab.pwr.wroc.pl/

Trzymajcie kciuki!

Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons