Ogłoszenia parafialne

fot. epha

Zebrało się kilka rzeczy o których chciałbym powiedzieć, dlatego na dzisiejszy wieczór post informacyjny o czwartkowym spotkaniu oraz konkursie Bridge Builder Game.
  1. Zaplanowane na czwartek spotkanie Koła odbędzie się o 16:30, ale w sali C na parterze budynku SJO.  Przepraszamy za drobne komplikajce, ale nie jest to od nas zależne.
  2. W mailach pytacie o co chodzi z tymi wiszącymi punktami zaczepienia. Już pędzę z wyjaśnieniami mojego zamysłu. W założeniu ma to być taki pseudopylon, abyście spróbowali zaprojektować coś na wzór mostu podwieszonego, bo przyda się to Wam w przyszłych etapach - za kulisami powiem, że to taka rozgrzewka:)
  3. Dlaczego Adrian Defus skoro jako organizator konkursu Bridge Builder Game wpisany jest w zakładce "O nas", bierze w nim udział? 

  • Odpowiedź jest prosta - żebyście mogli cieszyć się rywalizacją, ktoś wcześniej musiał przetestować, jak działają wszystkie aspekty gry np. czy cały algorytm postępowania przy wysyłaniu nie ma jakiś luk, czy zasady są spójne, czy na jego komputerze też to działa itp. Adrian był właśnie taką dobrą duszą, która wyszukiwała "dziury" mojego pomysłu i w "nagrodę" dostał się na zaszczytną listę osób zamieszanych w tą działalność. Po etapie beta-testów  nie ma już wglądu w przygotowane dla Was plansze i nie ma pojęcia co się pojawi w następnym tygodniu. Dowodem na to jest jego kiepski wynik w pierwszym etapie:P

To by było na tyle jeżeli chodzi o ogłoszenia. Jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie, ale nie ma problemów tylko ten, kto nic nie robi.

Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons