Sprawozdanie z czwartego spotkania Koła

Zapowiadanie, przekładanie, gorączkowe poszukiwanie sali... w końcu udało się przeprowadzić "nieoficjalne" spotkanie Koła, na którym odbyła się prezentacja ambasadora SKANSKA Pawła Młynarczyka oraz nabór chętnych osób do aktywnego działania w ramach naszej organizacji.

fot. Landysteve75
Kilka minut po szesnastej rozpoczęliśmy rozkładanie sprzętu i przygotowywanie wszystkiego na "godzinę zero". W miarę upływu czasu, kolejne grupki osób przybywały na salę. Jednak to co mogliśmy zobaczyć o 16:30 przerosło nasze nadzieje i oczekiwania. Byliśmy OGROMNIE zaskoczeni tak dużą frekwencją. Po wykonaniu wszystkich skomplikowanych obliczeń, udało nam się z niemałym trudem ustalić, że przybyło 48 osób, z czego 23 zdeklarowały się, że chcą aktywnie uczestniczyć w pracach Koła i jak za czasów komunizmu wypełniać 300% normy. Po spotkaniu doszły do mnie głosy, że kilka osób z młodszych lat chciałoby coś robić, ale wydaje im się, że ich wiedza jest jeszcze zbyt skromna. Nieprawda! Nie trzeba tu posiadać żadnych szczególnych umiejętności, a jedynie odrobinę chęci. Dlatego wszyscy niezdecydowani - piszcie do nas, albo zagadajcie na uczelni i spróbujecie swoich sił, a może akurat coś Wam się spodoba i złapiecie "zajawkę".
Spotkanie rozpoczęła zapowiadana prezentacja Pawła o Letnich Praktykach firmy SKANSKA. Podejrzewam, że wszyscy zainteresowani byli na zebraniu, dlatego na łamach naszej strony przypomnę jedynie, że zgłoszenia należy dokonać do 6 kwietnia. Zapraszamy was również na prezentację o moście w ciągu drogi A1, która odbędzie się 29.03.2012 w głównym budynku WILu - więcej informacji, już wkrótce.
Po wystąpieniu Pana Ambasadora przeszliśmy do naszej prezentacji, która może była odrobinę nieudolna, ale myślę, że w miarę przystępny sposób udało nam się opowiedzieć co robimy, a także co chcemy osiągnąć w przyszłości. Jednak najciekawsze wydarzenia miały miejsce zaraz po wystąpieniu. Od razu ruszyła fala pytań i propozycji. Dzisiaj mogę Wam tylko powiedzieć, że: trwają pracę nad nowym logo, skryptem wyszukującym do słownika, Projektem "Od A do Z", a w niedalekiej przyszłości pojawią się nowi autorzy artykułów na naszej stronie. Dodatkowo już za chwilę zapowiemy propozycję wycieczki do Gliwic. Jak na efekty po jednym spotkaniu to chyba całkiem sporo, prawda?
Po części oficjalnej rozpoczęliśmy również nową tradycję - "pospotkaniowe" piwo w gronie członków i dyskusje nie tylko na tematy uczelniane, gdzie pojawiły się kolejne pomysły i wizje, nie koniecznie nierealne, mimo procentów we krwi.

Dziękuje wszystkim za przybycie i czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń:)

PS: Jak smakowały Krówki?:)

Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons