Kurs MCKPK i IBM - Funkcjonowanie Przedsiębiorstwa


Międzynarodowe Centrum Kształcenia PK oraz IBM BTO Business Consulting Services we współpracy z Kołem KSM przy PK, zapraszają wszystkich studentów Politechniki Krakowskiej do udziału w kursie Funkcjonowanie Przedsiębiorstwa. Zajęcia rozpoczną się w kwietniu 2012.

Kliknij, aby powiększyć

Kurs ma charakter międzywydziałowy. W zajęciach będą mogli uczestniczyć studenci wszystkich kierunków studiów na Politechnice Krakowskiej. Kandydaci będą jednak musieli poddać się procesowi rekrutacyjnemu w Międzynarodowym Centrum Kształcenia PK. Program przedmiotu, opracowany przez MCK PK i IBM BTO BCS, został dostosowany do standardów Europejskiego Systemu Transferu Punktów. Osoby, które zaliczą przedmiot „Funkcjonowanie przedsiębiorstwa”, będą mogły ubiegać się o odbycie praktyk absolwenckich w IBM BTO Business Consulting Services w Krakowie.

Merytorycznie, kurs obejmował będzie zagadnienia adaptacji nowych pracowników, zarządzania zespołem międzynarodowym (ang. transition), zarządzania przez cele, a także oceny pracownika, komunikacji w środowisku zróżnicowanym kulturowo, społecznej odpowiedzialności i etyki biznesu, podstaw outsourcingu oraz zarządzania jakością.

Nowy przedmiot bardzo dobrze wpisuje się w wymagania stawiane osobom wchodzącym na rynek pracy. Sylwetka współczesnego inżyniera powinna charakteryzować się interdyscyplinarnością, umiejętnością pracy w zespole i zarządzania. Równie ważne są zagadnienia związane z etyką zawodową oraz odpowiedzialnością, którą niesie praca w przedsiębiorstwie. Nowy przedmiot daje wyjątkową okazję na bliskie, praktyczne poznanie zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa o strukturze korporacyjnej, takiego jak IBM BTO Business Consulting Services.

Terminarz zapisów na kurs Funkcjonowanie przedsiębiorstwa:
  • 29 marca, g. 16.00 – Spotkanie informacyjne w sali konferencyjnej MCK PK, ul. Skarżyńskiego 1 (bud. KWADRAT)
  • 29 marca – 5 kwietnia – przyjmowanie zgłoszeń na kurs
  • 6 kwietnia – ogłoszenie wyników rekrutacji do pierwszego etapu kursu Funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29. marca, o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej MCK PK, ul. Skarżyńskiego 1 (bud. KWADRAT).

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons