Szósty etap konkursu Bridge Builder Game


Rozpoczynamy szósty etap, który jednak będzie się różnił od poprzednich. Gra Bridge Builder oferuje nam dwa tryby rozgrywki. Pierwszy testowaliśmy przez pięć poprzednich zadań, teraz jednak spróbujemy Waszych sił w systemie "Progressive". Jak go uruchomić i gdzie go znaleźć? Opcja ta pojawia się na górze ekranu, zaraz po kliknięciu "Test". Dodatkowo po uruchomieniu tego trybu, w lewy dolnym rogu pojawia się możliwość edycji pól - "Weight" (ciężar pojazdu testowego) oraz "Add" (współczynnik zwiększający ciężar pojazdu po każdym udanym zaliczeniu próby).
W tym tygodniu będziecie mieć za zadanie zaproponować konstrukcję za DOKŁADNIE 12000$, a zwycięzcą będzie osoba, którego most wytrzyma największy ciężar. Parametry wyjściowe ustalamy następująco:
  • Weight = 50000
  • Add = 250
Pozostałe zasady bez zmian. Plik z etapem możecie pobrać stąd -> BBG-6. Przesyłając rozwiązanie MUSICIE PODAĆ ILE WYTRZYMUJE WASZ MOST, bo tylko na taki ciężar będzie testowany.

Co oznacza bez zwłoki? - Obecnie robię to w ten sposób, że wchodzę w "Test", naciskam "Pause" i "Very Fast", następnie wchodzę ponownie w "Edit" i znowu "Test" oraz "Run train", następnie zwalniam przycisk "Pause" - w ten sposób pociąg puszczany jest bez żadnej zwłoki.

Zapraszam do spróbowania swoich sił.

PS: Na pięć osób z ubiegłego tygodnia czekają nagrody, tylko musimy ustalić jakiś pasujący większej ilości termin przekazania.

Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons