Szkolenie - Systemy deskowań w budownictwie mostowym na przykładzie deskowań ULMY


Uważni czytelnicy pewnie pamiętają, że wspominałem o możliwości udziału w szkoleniach Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej. Taka okazja nadarza się po raz kolejny, ponieważ 29.03.2012 (czwartek) w godzinach 10:00 - 15:00 organizowane jest spotkanie z motywem przewodnim: Systemy deskowań w budownictwie mostowym na przykładzie deskowań ULMY. Całość będzie miała miejsce w sali konferencyjnej Hotelu ASPEL w Krakowie (ul. Bratysławska 2). Po zakończeniu szkolenia będzie możliwość otrzymania certyfikatu, który może stanowić ładnie prezentujący się wpis do CV.
Dzięki uprzejmości Związku mamy możliwość wybrania 10 członków naszego Koła, którzy będą mogli uczestniczyć w spotkaniu - czekam na zgłoszenia do 21.03.2012 (środa). W mailu przysyłanym na nasz adres knkmpk@gmail.com napiszcie:
  • Temat: SZKOLENIE ZMRP
  • W treści: Imię i Nazwisko, rok studiów, grupę oraz numer telefonu
Po co numer telefonu? Ponieważ nauczony organizacją poprzednich "eventów" dochodzę do wniosku, że jest to niezbędne (szybki kontakt z uczestnikami). Obiecuję nie pisać w sprawach niezwiązanych z Kołem Naukowym:P


Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, pierwszeństwo będą miały osoby najbardziej aktywne!

Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons