Spotkanie z Dariuszem Migałą

fot. andrew c mace

Ostatnio bardzo dużo zaczęło się dziać wokół naszego Koła, a my mamy Wam do zaproponowania kolejną ciekawą inicjatywę. Ponownie razem z Pawłem Młynarczykiem (ambasadorem SKANSKA) chcemy zorganizować dla Was (i dla nas!) spotkanie z Panem Dariuszem Migałą. Zapytacie: "Kto to taki?". Już pędzę z wyjaśnieniami. 
Zawsze pozytywną sprawą jest porozmawiać z osobą o dużo większym od nas doświadczeniu. Kimś kto jest już znacznie dalej na swojej ścieżce kariery zawodowej. W tym właśnie momencie na scenę wchodzi postać Pana Dariusza. Jest on Dyrektorem Zespołu Projektów Oddziału Budownictwa Inżynieryjnego w Krakowie, ma wieloletnie doświadczenie w budownictwie (30 lat w zawodzie), dodatkowo dwudziestoletnie na stanowisku menadżerskim oraz świetny kontakt z młodzieżą, o czym mogą świadczyć same superlatywy, które wypływały z ust uczestników gry firmy SKANSKA "Wciel się w rolę Menadżera Projektu", którą prowadził. Ponadto był on m.in. odpowiedzialny za realizację I etapu autostrady A1 przeprowadzoną metodą "design and build".
Dlatego mamy dla Was propozycję - oprócz tego, że będziecie mogli przyjść na spotkanie i wysłuchać prezentacji, czy też zadać jakieś nurtujące Was pytania, możecie także wymyślić temat przewodni! Na wasze pomysły czekamy do końca tygodnia, dlatego piszcie bez żadnych zahamowań i skrępowania na knkmpk@gmail.com. Możecie także przesyłać do nas pytanie, które mogą paść na wystąpieniu oraz cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy, a jest związane z tym projektem. Od siebie możemy dodać, że jeżeli chodzi o tematykę, to celowalibyśmy w szeroko rozumiane wykonawstwo, ponieważ może być to wtedy znakomite uzupełnienie suchej teorii, którą poznajemy w toku studiów.

Zapraszam i zachęcam do aktywnego udziału!

Dawid Kisała

2 komentarze

Jan Wędzicha pisze...

No dzieje się dzieje, trzeba przyznać. Oby tak dalej!

Koło Naukowe Konstrukcji Mostowych Politechniki Krakowskiej pisze...

To żeby się działo jeszcze więcej i żeby to więcej, jak najbardziej odpowiadało Wam, macie możliwość wpłynąć na kształt tej inicjatywny, do czego zachęcam - wysyłajcie tematy, o których chcielibyście usłyszeć:)

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons