Wycieczka do Gliwic


Jak już pewnie wiedzą wszyscy zainteresowani, nasza wycieczka do Gliwic na estakadę pomiędzy ulicami Portową i Perseusza, odbędzie się w ten czwartek, czyli 15.03.2012. Zbieramy się przed budynkiem WILu o 7:30, ponieważ bus podjedzie na zatoczkę autobusową. Tam też wydam kaski i kamizelki osobom, które nie posiadają własnego sprzętu. Jednak mam prośbę, żeby wszystkie osoby, które posiadają własne wyposażenie zabrały je ze sobą, ponieważ mamy ograniczoną ilość sprzętu. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Pani dr inż. Teresie Serudze oraz Kołu Naukowemu Konstrukcji Żelbetowych CONKRET, dzięki którym możemy zabezpieczyć odpowiednio uczestników naszej wyprawy.


Przypominam również jeszcze kilku osobom, żeby jak najszybciej przelewały pieniądze na konto Pawła Młynarczyka:


10 1090 1665 0000 0001 0982 4501
Paweł Młynarczyk
Reja 11/23 31-216 Kraków
Tytuł: WYCIECZKA GLIWICE IMIĘ NAZWISKO


Po dokonaniu płatności, prześlijcie do Pawła (pawel.m.mlynarczyk@gmail.com) informację, że pieniądze poszły - na wszelki wypadek, żeby nie było żadnych komplikacji.

Dodatkowo jeżeli ktoś zgłosił się, a później w tajemniczych okolicznościach zrezygnował z udziału, to prosimy o jakąś informacje o tym fakcie! Nie mamy daru telepatii, telekinezy, ani nawet telegazety!

O czym należy pamiętać i co trzeba zrobić przed czwartkiem:
  • Ubrać się ciepło! Spędzimy tam trochę czasu, a warunki lubią się nieoczekiwanie zmieniać
  • Zabrać coś do jedzenia i picia z tym, że procenty zostawcie na zajęcia matematyki
  • Wymagane są buty "budowlane" lub inaczej mówiąc z twardą, wysoką podeszwą, osłaniające stopę i kostkę
  • Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania lub wątpliwości piszcie do mnie (Dawid Kisała) lub do Pawła Młynarczyka. Ja będę pełnił też rolę nieformalnego "opiekuna"
  • Na budowie musimy być około godziny 10:30, więc zbiórkę przed uczelnią planujemy na 7:30. Powrót będzie gdzieś koło godziny 16:00
  • Jeżeli Cię nie ma na poniższej liście to pisz do nas!


Widzimy się w czwartek!

Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons