Bridge Builder - starcie pierwsze


Ruszamy z pierwszym zadaniem w ramach KONKURSU NA PONTIFEXA MAXIMUSA W GRZE BRIDGE BUILDER. Jeżeli nie wiesz o co chodzi, to odsyłam Cię drogi czytelniku do wcześniejszego posta, który jak mam nadzieję, rozwiewa wszystkie wątpliwości - Bridge Builder Game

ZASADY (STRESZCZENIE)

Na rozwiązanie zadania macie czas do 25.02.2012 do godziny 23:59:59 - zwycięzcą będzie osoba, która przyśle konstrukcje najtańszą! 
Każdy może wysłać tylko jedno rozwiązanie - w przypadku takiej samej kwoty, wygrywa osoba, która wcześniej przysłała maila z plikiem swojego mostu. 
Jako poprawne będą oceniane tylko te konstrukcje, w których przejeżdżający pojazd nie spowoduje pęknięcia żadnego pręta oraz nie dotknie wody. Ponadto na ekranie musi pojawić się napis "Test passed". 

MAPA

BBG-1 - pierwszy etap, w którym możecie zmierzyć się z bardzo głębokim korytem rzeki. Zasady można streścić w kilku słowach - zbuduj najtańszą konstrukcję!

WYNIKI

Swoje konstrukcje przysyłajcie na naszego maila knkmpk@gmail.com stosując wzór:

TEMAT: BBG-X_Imię i Nazwisko (lub pseudonim)_koszt mostu (X - to numer konkursu np. BBG-1)
W treści maila możecie podać dokładniejsze dane, które umieścimy w liście rankingowej np. grupa, rok studiów, itp.
W załączniku prześlijcie nam waszą propozycję rozwiązania.
Wyniki umieścimy na naszej stronie oraz na facebooku.

NAGRODY

Zwycięzca może liczyć na styczniowy numer czasopisma MOSTY i kalendarz mostów polskich. W zależności od tego jaki będzie Wasz odzew na konkurs, postaramy się pozyskać jakiś sponsorów i fajne nagrody. Więc tym razem, im więcej tym lepiej, ale pamiętajcie, że i jakość rozwiązań mile widziana:)


Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons