Finał konkursu Bridge Building Game


Finał naszego małego konkursu zbliża się wielkimi krokami, więc myślę, że to najwyższy czas, żeby przybliżyć kilka szczegółów:

  1. Całość postaramy się zacząć punktualnie o 16:30 10.05.2012 (czwartek) w sali C budynku SJO, dlatego zainteresowanych prosiłbym o wcześniejsze przybycie, żeby na spokojnie podłączyć laptopy (każdy musi przybyć ze swoim sprzętem)
  2. W finale może wziąć udział każdy, kto tylko ma ochotę zmierzyć się z naszymi najlepszymi zawodnikami, jedyne co musicie zrobić to przynieść laptopa i pobrać plik z finałowymi etapami -> ETAPY FINAŁOWE (plik jest zabezpieczony hasłem, które podam w dniu konkursu - każdy biorący udział musi go pobrać wcześniej!)
  3. W planach są 3 etapy: najniższa cena, największa wytrzymałość oraz najniższa cena przy największej wytrzymałości. 
  4. Na każdy etap przewiduję 15 minut. 
  5. Punktacja oraz zasady pozostaje bez zmian.
  6. Nagrodami w samym finale będą egzemplarze różnych gazet: MOSTY, BUILDER, NBI itp. Ich ilość zależy od tego co przyjdzie nam do czwartku (kurier mial się pojawić dzisiaj, ale niestety jak to bywa...), ale myślę, że nie będziecie narzekać.
  7. Jeżeli coś będzie niejasne lub znajdziecie jakąś lukę, będę wszystko rozstrzygał na bieżąco i zastrzegam sobie prawo podejmowania ostatecznej decyzji w każdej spornej sprawie.
Zapraszam do udziału, a także gorąco zachęcam kibiców do przybycia. Proszę również o wyrozumiałość w przypadku niedociągnięć - za rok będzie lepiej!

Dawid Kisała


Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons