Prezentacja Pana Dariusza Migały - Design and Build w praktyce


Pewnie niektórzy z Was zobaczyli na uczelni po raz drugi plakaty firmy SKANSKA, które informują o prezentacji dotyczącej budowy A1. Pewnie niektórzy z Was pomyśleli: "znowu to samo? Nie idę", ale w tym miejscu popełnilibyście bardzo duży błąd! To zdecydowanie nie będzie ta sama prezentacja!
Ustaliliśmy z Panem Dariuszem Migałą, że 17.05.2012 (czwartek) o godzinie 16:30 w sali C, wszyscy zainteresowani będą mogli wysłuchać jego prezentacji "Design and Build w praktyce". Jak łatwo się domyślić, nie będzie to tylko suche wystąpienie - liczymy na Waszą aktywność, bo temat jest niezwykle ciekawy i na czasie!
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą z kim będą mieli przyjemność się spotkać, krótkie wyjaśnienie - Pan Dariusz jest Dyrektorem Zespołu Projektów Oddziału Budownictwa Inżynieryjnego w Krakowie, ma wieloletnie doświadczenie w budownictwie (30 lat w zawodzie), dodatkowo dwudziestoletnie na stanowisku menadżerskim oraz świetny kontakt z młodzieżą, o czym mogą świadczyć same superlatywy, które wypływały z ust uczestników gry firmy SKANSKA "Wciel się w rolę Menadżera Projektu", którą prowadził. Ponadto był on m.in. odpowiedzialny za realizację I etapu autostrady A1 przeprowadzoną metodą "design and build".

Informację o spotkaniu możecie także znaleźć na stronie skanska.pl.

Zapraszam i zachęcam do aktywnego udziału!

Dawid Kisała

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons