Wyniki drugiego etapu konkursu Bridge Building GameW tym tygodniu zadaniem było wybudowanie estakady przez głęboką dolinę. Teren był tak ukształtowany, że praktycznie jedynym sensownym rozwiązaniem było wybudowanie estakady trójprzęsłowej, do czego zastosowali się wszyscy uczestnicy. Najciekawszą konstrukcję w tym tygodniu wybudował Bartosz Elmerych, którego most na pierwszy rzut oka wydaje się pięcioprzęsłowy, ale przez to, że nie jest połączony ze skrajnymi podporami, tworzy coś co wygląda jak wolno stojący most trójprzęsłowy. Gratulacje za ciekawy pomysł:). 

Od momentu, kiedy otrzymałem pierwsze rozwiązania, wiedziałem, że wygra osoba, która wybuduje obiekt tańszy niż 8000$. W tym tygodniu taki rezultat osiągnęła dwójka uczestników: Tomek Lisańczuk z ceną 7900$ i Aliaksei Zayats z ceną 7800$, który niespodziewanie wygrywa drugi etap! W tabeli poniżej dokładne wyniki drugiego etapu, a pod nią wszystkie rozwiązania, zgodnie z zajmowanymi miejscami. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkie rozwiązania etapu możecie pobrać stąd.

Po drugim etapie ranking generalny prezentuje się następująco:

Następny etap będzie ściśle związany tematyką z tym, o czym będzie mowa na najbliższym spotkaniu Koła. Będzie na pewno dużo ciekawiej (i chyba trudniej) niż w tym tygodniu:). 

Na koniec jak zawsze wykres z czasem przesłanych rozwiązań. Zaskoczenia nie ma:) 
Cieszy mnie niesłabnąca frekwencja, ale mam tylko jedno pytanie: Dziewczyny, gdzie jesteście!? Zastanawiam się nawet nad wprowadzeniem jakiejś premii motywacyjnej, bo akurat w tym aspekcie w naszym konkursie jest nie za ciekawie:). 

Pozdrawiam wszystkich i oczywiście zapraszam na najbliższe spotkanie Koła :). 


Adrian Defus


1 komentarz

Blogger pisze...

ROBLOX is powered by an ever growing player base of more than 300,000 creator players who generate an infinite variety of highly immersive experiences.

These experiences range from 3D multi-player games and competitions, to interactive adventures where friends can take on new identities imagining what it would be like to be a dinosaur, a miner in a quarry or an astronaut out in space.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Web Hosting Coupons